İGF Haber

Gebze-Darıca arasında otobüs seferleri yeniden başladı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKocaeli’nin Gebze ve Darıca ilçelerindeki önemli güzergahlardan geçen ve bir süredir hizmetlerine ara veren Hat 525 S, vatandaşlardan gelen talep üzerine yeniden hizmet başladı. KOCAELİ (İGFA) – Gebze ve..

Gebze-Darıca arasında otobüs seferleri yeniden başladı

Kocaeli’nin Gebze ve Darıca ilçelerindeki önemli güzergahlardan geçen ve bir süredir hizmetlerine ara veren Hat 525 S, vatandaşlardan gelen talep üzerine yeniden hizmet başladı.

KOCAELİ (İGFA) – Gebze ve Darıca ilçeleri arasında sefer yapan fakat bir süredir seferlerine ara veren ve önemli güzergahı ile vatandaşların sık kullandığı Hat 525S, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi UKOME kararı ile yeniden seferlerine döndü. Gebze Garajı ile Darıca Millet Bahçesi arasında sefer yapacak olan Hat 525S, 1 Mart itibariyle Büyükşehir Belediyesi’nin konforlu araçları ile vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

ÖNEMLİ GÜZERGAHLARDAN GEÇECEK

Vatandaşların talebi sonrasında yeniden seferlerine başlayan Hat 525S, iki ilçe arasındaki önemli güzergahlardan geçecek. KBB Gebze Garajı ile Darıca Millet Bahçesi arasındaki sefer yapacak olan HAT 525S, Hürriyet Mh. Ulus Mh. Yavuz Selim Mh. Osman Gazi ve Darıca Tren İstasyonları, Sıra Söğütler Mh. Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi önemli güzergahlardan geçerek hizmet verecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL