Gündem

Yeni Adliye Sarayı yolu soğuk asfalt kaplandı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGemlik Belediyesi, Hisar Mahallesi Yeni Adliye yolundaki çalışmalara devam ediyor. Gemlik Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde park, bahçe düzenlemesi ile taş parke döşeme ve yol genişletme çalışmalarını pandemi..

Yeni Adliye Sarayı yolu soğuk asfalt kaplandı

Gemlik Belediyesi, Hisar Mahallesi Yeni Adliye yolundaki çalışmalara devam ediyor.
Gemlik Belediyesi Fen İşleri ekipleri ilçe genelinde park, bahçe düzenlemesi ile taş parke döşeme ve yol genişletme çalışmalarını pandemi döneminde de aralıksız sürdürüyor. Belediye ekipleri yeni adliyeye giden yollarda düzenleme çalışmalarını sürdürüyor.
Genişletme çalışmalarının tamamlandığı Yeni Adliye yolunda, 5 metrelik cadde 18 metreye genişletilmişti. Hisar Mahallesi’nde çalışan ekipler Hisar Mahallesi 242. Sokak ve çevresinde gerçekleştirdikleri çalışmalarda mahalle sakinlerinin de sık kullandığı yolları Gemlik’e yakışacak hale getiriyor.
Yeni Adliye yolunda genişletilen caddede son olarak soğuk asfalt kaplaması yapıldı. Böylece araçlara daha konforlu geçiş sağlanan yolda yaklaşık bir kilometrelik bölümde çalışmalar tamamlandı.
Gemliklilerin devlet kurumlarına ulaşmada kolaylık sağlamayı amaçladıklarını belirten Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan “yeni açılan yollarda ihtiyaçlara göre çalışmalarımız devam ediyor. Ekiplerimiz bu bölgelerde uzun vadeli, bölgenin ve Gemliklilerin ihtiyaçlarına göre düzenlemeler gerçekleştiriyor. Yeni Adliye yolunda da düzenli olarak bakım ve düzenleme çalışmalarımız devam edecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL