Eğitim Gündem

Gemlik Gençlik Merkezi Gönüllü Gençlerinden Şehitlik Ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar Gemlik Gençlik Merkezi Gönüllü Gençleri Sarıkamış şehitlerini anma gününde Gemlik şehitliğini ziyaret ederek Gemlik, Sarıkamış, 15 Temmuz ve Milli Mücadele başta olmak üzere bütün şehitlerimize dua ettiler. Asım..

Gemlik Gençlik Merkezi Gönüllü Gençlerinden Şehitlik Ziyareti

Gemlik Gençlik Merkezi Gönüllü Gençleri Sarıkamış şehitlerini anma gününde Gemlik şehitliğini ziyaret ederek Gemlik, Sarıkamış, 15 Temmuz ve Milli Mücadele başta olmak üzere bütün şehitlerimize dua ettiler.
Asım Kocabıyık Cami hocalarından İsmail Kuştaşı ve Abdülmelik Yılmaz’ın Kur’an-ı kerim ve dualarıyla katıldığı programda gençler, vatan ve millet için gözlerini dahi kırpmadan hayatlarını feda eden şehitlerimizi bir kez daha rahmet minnet ve dua ile yad ettiler.
Okunan Kur’an-ı Kerim ve duaların ardından şehit kabirlerini tek tek gezen ve mezarlıklara su döken gençler duygulu anlar yaşadılar. Pandemi sonrasında şehit aileleri de ziyaret edeceklerini ifade eden gönüllü gençler bu güzel vatanımız için hayatlarını feda eden şehitlerimizi hiçbir zaman unutmayacaklarını belirterek şehitlikten ayrıldılar.

Gemlik Asım Kocabıyık Camimi Müzezzini İsmail Kuştaşı gençleri şehitlik ziyareti nedeniyle tebrik ederek ‘ Vatan ve mukaddesatımız uğruna canlarını hiçe sayan Aziz şehitlerimizi kabirleri başında Kur’an-ı kerim ve dualarla anma programı düzenleyen gençlerimizi kutluyorum’ diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL