Gündem Siyaset

GEMLİK HÜDA PAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarHüda Par Gemlik İlçe Başkanı Kenan ÇİL ve ilçe yönetiminden bir heyet Gemlik’te sivil ve resmî kurum/kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretler kapsamında bugün de Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası..

GEMLİK HÜDA PAR ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Hüda Par Gemlik İlçe Başkanı Kenan ÇİL ve ilçe yönetiminden bir heyet Gemlik’te sivil ve resmî kurum/kuruluş ziyaretlerine devam ediyor.
Ziyaretler kapsamında bugün de Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail BEKİ ‘yi ziyaret etti.
Gemlik’in gündeminde olan konularla ilgili özellikle de esnafın sıkıntıları ve bu sıkıntıların giderilmesi adına alternatif çözüm yolları hususunda görüş alışverişinde bulunuldu.Zaten zor durumda olan esnafın pandemi ile birlikte dar boğaza sürüklendiğini belirten ÇİL ; ” bizler millet olarak topyekun bir birliktelik, yardımlaşma ve dayanışma ruhu içerisinde bu dar boğazdan çıkabilecek kabiliyete sahibiz ancak yetki makamlarında oturanların da özellikle esnafın sıkıntılarını gidermek adına a,b,c planı, artık hayata geçirilmesi gereken kaç tedbir varsa bunlari iş dünyası ile istişare ederek özellikle küçük esnaf için bu plânları biran evvel hayata geçirmelidir.” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren esnaf ve sanatkarlar odası başkanı İsmail BEKİ Hüda Par ekibine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL