Gündem

GEMLİK KAYMAKAMI, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ VE İLÇE JANDARMA KOMUTANI TİCARET BORSASINA ZİYARETTE BULUNDULAR

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGemlik Kaymakamı Sayın Hasan Göç, Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Sayın Abdulkadir Yüce, Gemlik İlçe Jandarma Komutanı Sayın J.Bnb. Mehmet Barış Bozkurt Gemlik ticaret borsasına ziyaret ettiler. Gemlik Ticaret Borsası..

GEMLİK KAYMAKAMI, İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ VE İLÇE JANDARMA KOMUTANI TİCARET BORSASINA ZİYARETTE BULUNDULAR

Gemlik Kaymakamı Sayın Hasan Göç, Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Sayın Abdulkadir Yüce, Gemlik İlçe Jandarma Komutanı Sayın J.Bnb. Mehmet Barış Bozkurt Gemlik ticaret borsasına ziyaret ettiler. Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır ve Meclis Başkanı Mustafa Doğan karşıladı.

Ziyarette Kaymakam Hasan Göç ile yapılan görüşmede Covid-19 salgının dünyada ve ülkemizde devam eden sürecin önlemler alınması ile birlikte üyelerimiz, çiftçilerimiz üretim faaliyetlerinin sürekliliğini sağlamak amacıyla karşılıklı olarak ortak çalışmalar görüşülüp değerlendirildi.

Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özden Çakır “İlçemiz için yapılacak olan her türlü çalışmalar konusunda hazır olduklarını ve bu zorlu süreci hep birlikte aşacağız” dedi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL