Gündem

Gemlikli gençler sokak hayvanlarını unutmadı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGemlikli gençler, hafta sonunda sokaktaki canları unutmadı. Gemlik’te CHP Gemlik Gençlik Kolu Başkanı Ümit Balta’nın çağrısıyla bir araya gelen gençler, sokağa çıkma kısıtlamasının gerçekleştiği pazar gününde sokak hayvanlarını besledi…

Gemlikli gençler sokak hayvanlarını unutmadı

Gemlikli gençler, hafta sonunda sokaktaki canları unutmadı.

Gemlik’te CHP Gemlik Gençlik Kolu Başkanı Ümit Balta’nın çağrısıyla bir araya gelen gençler, sokağa çıkma kısıtlamasının gerçekleştiği pazar gününde sokak hayvanlarını besledi. Programa CHP Bursa İl Gençlik Kolları yöneticisi Dilara Han, İYİ Parti Bursa Gençlik Kolları Yöneticisi Furkan Yiğit, İYİ Parti Gemlik Gençlik Kolu Başkanı Aybüke Korkmaz ve yönetimi, Büyük Birlik Partisi Gemlik Gençlik Kolu’ndan Şamil Yavuz ve Umut Okumuş katıldı.

CHP’li Ümit Balta, çeşitli partilerden katılım sağlayan gençlere ve mama desteğinden dolayı Gemlik Belediyesi Sağlık İşleri Müdürü Dr. Hakan Uğur’a da teşekkür etti. Sokağa çıkma kısıtlamalarının, sokaktaki canları da etkilediğini ve onların mama yiyecek bulmakta zorlandıklarını belirten Balta, “Gemlikli gençler olarak sokaklarımızı paylaştığımız kedileri, köpekler, kuşları ve diğer tüm canlıları önememek hepimizin görevidir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL