Eğitim Gündem

Gençlerden Örnek Davranış

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGemlik Gençlik Merkezi Genç Gönüllü Hayvan severleri hafta sonu sokak hayvanlarına mama desteğinde bulundular. Hafta sonu kısıtlamasında Gemlik, Kumla, Karacaali ve Cihatlı’da ki sokak hayvanlarını beslediler. Dışarısı bize yasak..

Gençlerden Örnek Davranış

Gemlik Gençlik Merkezi Genç Gönüllü Hayvan severleri
hafta sonu sokak hayvanlarına mama desteğinde bulundular.

Hafta sonu kısıtlamasında Gemlik, Kumla, Karacaali ve Cihatlı’da ki sokak hayvanlarını beslediler.

Dışarısı bize yasak onlara değil, Biz evdeyken onlar aç kalmasın çağrısıyla Gemlik Gençlik Merkezi, Dayanışma Hayvan Hakları Federasyonu Gemlik Temsilciliği ve Anadolu Fed Gemlik Temsilciliği sokak hayvanlarının aç kalmamaları için düzenlenen mama bağışı kampanyasında toplanan ilk 100 kilo mama ile hafta sonu besleme yapıldı.
28 Aralık tarihine kadar sürecek mama bağışı kampanyasının ilk mama desteği Gemlik Gençlik Merkezi genç gönüllü hayvan severleri Belinay Yurtlu, Petek Kyazimova ,Merve Çelik, Kaan Alsancak, Aycan Bilgi, ve Talha Şahinoğlu tarafından dağıtıldı. Programa Gemlik Gençlik Merkezi Müdürü Şuayb Serdaroğlu, Gençlik lideri Mihriban Çetin gönüllü öğretmenler Şule Aydın, Ayşenur Usta ve dernek temsilcilerinden Mustafa Katırcı ve Yeliz Altay’da eşlik etti.
Mama desteği Osmaniye Mahallesi, sahil, kayıkhane, saklı bahçe civarı, Manastır, Kumla, Karacaali ve Cihatli bölgelerinden yapıldı.
Dayanışma Hayvan Hakları Federasyonu Gemlik Temsilcisi Ümran Akyavaş sokaklarındaki canlar için bir çok bölgeden mama desteği isteğinde bulunan mesajlar aldıklarını ifade ederek ‘Dün bunlardan bir kısmına cevap verebildik. Mama bağışları devam ettikçe gençlerimizde beslemeye devam edecekler. Kampanyamıza katkı sunan Gemlik Belediyesi Sağlık işleri Müdürü sayın Hakan Uğur’a da teşekkürlerimizi sunuyor ve bu desteğin devam etmesini diliyoruz. Vatandaşlarımızdan da mama bağışı kampanyamıza katkı sunmalarını desteklerini bekliyoruz’ şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL