Bursa Haberleri

Gürsu Belediyesi’nden online sokak konseri

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’nın Gürsu Belediyesi, “Her Yer Sahne, Her Yerde Müzik” sloganıyla düzenlediği online canlı yayın sokak konserlerini sürdürüyor. BURSA (İGFA) – Bursa’ya bağlı Gürsu Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı..

Gürsu Belediyesi’nden online sokak konseri

Bursa’nın Gürsu Belediyesi, “Her Yer Sahne, Her Yerde Müzik” sloganıyla düzenlediği online canlı yayın sokak konserlerini sürdürüyor.

BURSA (İGFA) – Bursa’ya bağlı Gürsu Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanan konser, Gürsu’nun yeni kültür, sanat ve etkinlik merkezi olarak hizmet vermeye başlayan Gençlik Merkezi önünde gerçekleştirildi.

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Her hafta, Gürsu’muzun farklı noktalarında düzenlediğimiz online canlı yayın sokak konserlerimizden birini daha, gençlerimizin kültürel etkinlik ve buluşma mekanı olacak Gençlik Merkezi’mizde gerçekleştirdik. Gençlik Merkezi’mizin hizmet vermeye başlamış olmasının heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Gürsu Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen konserler; maske, mesafe ve temizlik kuralları gözetilerek gerçekleştiriliyor. Konserler sırasında izleyicilerin kalabalık bir kitle olarak toplanması engelleniyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL