İGF Haber

Hak-İş’in Aydın İl Başkanı Nefise Şahin oldu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürkiye’nin ikinci en büyük işçi konfederasyonu olan Hak-İş Aydın İl Başkanlığı’na bir süre önce Öz Sağlık-İş Aydın İl Başkanlığına getirilen Nefise Şahin atandı. AYDIN (ZEYBEK HABER) – Aydın’da geçtiğimiz..

Hak-İş’in Aydın İl Başkanı Nefise Şahin oldu

Türkiye’nin ikinci en büyük işçi konfederasyonu olan Hak-İş Aydın İl Başkanlığı’na bir süre önce Öz Sağlık-İş Aydın İl Başkanlığına getirilen Nefise Şahin atandı.

AYDIN (ZEYBEK HABER) – Aydın’da geçtiğimiz Ocak ayında Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert’in oluruyla Öz Sağlık-İş Sendikası Aydın İl Başkanlığı’na atanan Nefise Şahin, Hak-iş Genel Başkanı Mahmut Arslan’ın oluruyla Hak-İş Aydın İl Başkanlığı görevine getirildi.

2007 yılından bu yana Hak İş’e hizmet eden ve Hak İş’in değişik iş kollarında görev alan Şahin, daha önce de Öz Büro İş Sendikası Başkanlığı yapmıştı. Hak-İş Konfederasyonu veHizmet İş Sendikası Aydın İl Başkanlığı görevini yürüten Koray Güneş’in yerine atanan Nefise Şahin’e yeni görevi Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan tarafından tebliğ edildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL