İGF Haber

“Hayat Sana Ne Anlatıyor” kitabına Kerem Fırtına ses verdi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarPolonya merkezli sesli kitap uygulaması olan Audioteka, Çetin Çetintaş’ın münzevi kaleminden çıkan ve elementlerin mucizelerle doldu dünyasının kapılarını aralayan “Hayat Sana Ne Anlatıyor” eserine, oyuncu Kerem Fırtına sesiyle hayat..

“Hayat Sana Ne Anlatıyor” kitabına Kerem Fırtına ses verdi

Polonya merkezli sesli kitap uygulaması olan Audioteka, Çetin Çetintaş’ın münzevi kaleminden çıkan ve elementlerin mucizelerle doldu dünyasının kapılarını aralayan “Hayat Sana Ne Anlatıyor” eserine, oyuncu Kerem Fırtına sesiyle hayat verdi.

BURSA (İGFA) – Birbirinden özel yazarların kaleme aldığı kişisel gelişim kitaplarına ev sahipliği yapan Audioteka, yaşama yön veren bu seçkileri Türkiye’nin en önemli isimlerinin sesiyle meraklılarıyla buluşturuyor. Son olarak kategorisinin en çok dikkat çeken eserlerinden “Hayat Sana Ne Anlatıyor” kitabını arşivine, sahnelerin aranan yüzü Kerem Fırtına’nın seslendirmesiyle ekledi. Dinleyicileri mistik bir hayat yolculuğuna çıkaran kitapta, hayatta, ilişkilerde, aşkta, cinsellikte ve daha birçok konuda elementlerin rolüne dikkat çekiliyor. Türkiye’de ilk defa bir Brahmaçarya’nın (münzevi) kaleme aldığı bu kitap, hayatın alfabesinin toprak, ateş, su ve hava elementlerinde olduğunu söylüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL