Siyaset

İYİ Gençlik Yönetimi Kahvaltıda Buluştu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGemlik’te 3. olağan kongre ile güç tazeleyen ve partinin her kademesinin etkin olmasını hedef koyan İYİ Parti İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz’un tam desteğiyle İYİ Parti Gemlik Gençlik Kolları, teşkilat..

İYİ Gençlik Yönetimi Kahvaltıda Buluştu

Gemlik’te 3. olağan kongre ile güç tazeleyen ve partinin her kademesinin etkin olmasını hedef koyan İYİ Parti İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz’un tam desteğiyle İYİ Parti Gemlik Gençlik Kolları, teşkilat binasında düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
Genç seçmenin sorunları ve çözüm önerilerinin öncelikle istişare edildiği toplantı İlçe Başkan Yardımcısı Bülent Ergül, İlçe Yöneticisi Cemal Akkan ve Gençlik Kolları Başkanı Ethem Şeker’in öncülüğünde düzenlenen kahvaltıda; güçlendirilmiş parlementer sistem, rüzgar gülü, artagan, bağımsız ekonomi ve tarım politikalarının seçmene aktarılması ile ilgili yapılması planan projeler de ele alındı. Genç seçmen ile ilgili yönetim kurulu üyelerinin ar-gelerini dinleyen Gençlik Kolları Başkanı Ethem Şeker, “Genel Başkanımızın izinde İlçe Başkanımız Ertuğrul Yavuz ile öncelikle ilçemizde ve ülkemizde 1. Parti olacağız. İYİ Partimize her gün vatandaşımızın yoğun teveccühü mevcuttur. Yaptığımız her çalışmanın, her saha hareketinin sandıkta mutlaka karşılığını alacağız.’’ Şeklinde açıklamada bulundu. Hatıra fotoğrafı sonrası sohbet havasında geçen toplantının ilerleyen günlerde daha kalabalık bir organizasyon ile devam edeceği bildirildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL