Gündem Siyaset

İYİ PARTİ GEMLİK GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI GÖREVİNE BAŞLADI

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarİYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığı, ilçe gençlik kolları yönetiminde değişikliğe gitti. Yapılan görevlendirme ile Aybüke Korkmaz İYİ Parti Gemlik İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı. Atama ile ilgili olarak..

İYİ PARTİ GEMLİK GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI GÖREVİNE BAŞLADI

İYİ Parti Gemlik İlçe Başkanlığı, ilçe gençlik kolları yönetiminde değişikliğe gitti. Yapılan görevlendirme ile Aybüke Korkmaz İYİ Parti Gemlik İlçe Gençlik Kolları Başkanı olarak atandı.
Atama ile ilgili olarak İYİ Parti Gemlik Teşkilatından yapılan açıklamada, İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz. “partimizin İlçe Teşkilatının Gençlik Kolları Başkanlığına Sn. Aybüke Korkmaz’ın ataması yapılmıştır. Kendisine bu zorlu görevde başarılar diliyoruz, hayırlı uğurlu olsun. Bir önceki ilçe gençlik kolları başkanımıza da özverili çalışmaları için tekraren teşekkür ederim,” dedi.
Aybüke Korkmaz ise “Sn. İlçe Başkanımızın önerisi; İl Gençlik Kolları Başkanımız Sn. Uğur Can Altınsoy ve İl Başkanımız Sn. Selçuk Türkoğlu’nun uygun görmesi ile ilçemiz gençlik kolları başkanı olarak görevlendirildim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Liderimiz Sn. Meral Akşener Hanımefendi liderliğinde elimizden gelenin en iyisini gerçekleştirmek için çalışacağız,” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL