Gündem Siyaset

İYİ PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar(Murat BAYRAM) – İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Eşref Dinçer ve Osmaniye Mahallesi Muhtarlıklarını ziyaret ettiler. Salgın hastalık sebebi ile kısıtlı sayıda temsilci ile gerçekleşen ziyaretlerde İYİ Partililer, Eşref..

İYİ PARTİ ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

(Murat BAYRAM) – İYİ Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Eşref Dinçer ve Osmaniye Mahallesi Muhtarlıklarını ziyaret ettiler. Salgın hastalık sebebi ile kısıtlı sayıda temsilci ile gerçekleşen ziyaretlerde İYİ Partililer, Eşref Dinçer Mahallesi Muhtarı Yusuf Güngör Al ve Osmaniye Mahallesi Muhtarı Mustafa Altay ile istişarelerde bulundular.
İYİ Parti adına yapılan açıklamada, “her iki mahallemizde yaşayan hemşerilerimizin genel düşünceleri, sıkıntıları ve varsa acil çözülmesi gerekli olan sorunları üzerine muhtarlarımız ile çok verimli istişareler gerçekleştirdik. Edindiğimiz bilgileri yönetim kuruluna sunacak, çözümler için tüm birimlerimiz ve meclis üyelerimiz nezdinde çalışmaları yürüteceğiz. Muhtarlarımız Mustafa Altay ve Yusuf Güngör Al’a gösterdikleri misafirperverlik ve samimi yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. İYİ Parti, halkın yanında olma ve halkımızın sorunlarının çözülmesi noktasında gereken her şeyi yapmaya azimli kadrolara sahiptir. Tüm hemşerilerimizi İYİ Parti üyesi olmaya ve gücümüze güç katmaya davet ediyor; şimdi İYİ Parti, şimdi Akşener zamanı diyoruz,” dendi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL