İGF Haber

Kangal heyetinden Vali Ayhan’a taziye ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMemleketi Bayburt’da son yolculuğuna uğurlanan vali Salih Ayhan’ın babası merhum Ednail Ayhan için taziye ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda ilçemizden de kaymakam Erinç Demir koordinesinde oluşturulan bir heyet vali..

Kangal heyetinden Vali Ayhan’a taziye ziyareti

Memleketi Bayburt’da son yolculuğuna uğurlanan vali Salih Ayhan’ın babası merhum Ednail Ayhan için taziye ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda ilçemizden de kaymakam Erinç Demir koordinesinde oluşturulan bir heyet vali Salih Ayhan’ı makamında ziyaret ederek taziye dileklerini iletti.

SİVAS (İGFA) – İl meydanında bulunan tarihi valilik binasında gerçekleşen ziyarette Sivas’ın Kangal Kaymakamı Erinç Demir, Belediye Başkanı Kürşad Apaydın, İl Genel Meclisi Üyesi Emin Ünlüer, AK Parti İlçe Başkanı Musa Gazi, CHP İlçe Başkanı Efkan Erdoğan, MHP İlçe Başkanı Alper Özmen, Saadet Partisi İlçe Başkanı Hamit Gölbaşı, BBP İlçe Başkanvekili Ali Apaydın, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Kadir Kulmaç, Alacahan Vakfı Başkanı Aydın Genç ve Kangal Muhtarlar Derneği Başkanı İhsan Arslantaş da hazır bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL