Gündem İGF Haber

Kardelen ekibinden  Kansere inat, Küçük Yardımlar

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar  Gemlik kardelen ekibi  Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün başlatmış olduğu “Kansere inat, Küçük Yardımlar, Büyük Mutluluklar” projesine duyarsız kalmadı. Kardelen ekibi başkanı çiğdem ateş toplamış oldukları temizlik malzemelerini   Gençlik..

Kardelen ekibinden  Kansere inat, Küçük Yardımlar

 

Gemlik kardelen ekibi  Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün başlatmış olduğu “Kansere inat, Küçük Yardımlar, Büyük Mutluluklar” projesine duyarsız kalmadı. Kardelen ekibi başkanı çiğdem ateş toplamış oldukları temizlik malzemelerini   Gençlik Merkezi Müdürü Şuayip SERDAROĞLU’ na teslim ettiler.

 

Ateş; Kanser  hastası çocuklarımızın ve ailelerinin bu zorlu  süreçte  motivasyonlarına bir nebze olsun katkıda bulunmak  için Gemlik Kardelen Ekibi olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ nün başlatmış olduğu “Kansere inat, Küçük Yardımlar, Büyük Mutluluklar” projesine destek olarak, bizde Uludağ Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji  servislerinde tedavi görmekte olan kanser hastası çocuklarımızın tedavi süreçlerine destek vermek amaçlı ekibimizce toplanan temizlik malzemelerini Gençlik Merkezi Müdürü Şuayip SERDAROĞLU’ na teslim ettik. Dedi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL