İGF Haber

KASFK Başkanı Aydın’dan Başkan Hürriyet’e ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASFK) Başkanı Murat Aydın ve yönetimi, federasyonun kuruluşunun 35. yılı dolayısıyla İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etti. KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Amatör..

KASFK Başkanı Aydın’dan Başkan Hürriyet’e ziyaret

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (KASFK) Başkanı Murat Aydın ve yönetimi, federasyonun kuruluşunun 35. yılı dolayısıyla İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etti.

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun kuruluşunun 35. yıldönümünde federasyon yönetimi, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyeti makamında ziyaret etti. Ziyarete İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut ve Spor İşleri Müdürü Mithat Ağa da eşlik etti.

Spora ve sporcuya her zaman destek veren kimliği ile bilinen Başkan Hürriyet’e yapılan ziyarette, kent sporunun ve amatör spor kulüplerinin geliştirilmesi konularında görüş alışverişinde bulunuldu. Kocaeli ve İzmit’in sporcu fabrikası olduğunun dikkat çekilirken KASFK Başkanı Murat Aydın, ilgisinden ve desteklerinden dolayı Başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL