İGF Haber

Kayseri Develi’de Yeniden Refah’tan Başkan Cabbar’a esnaf teşekkürü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKayseri’de Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, pandemi döneminde sıkıntıda olan esnafa destek veren Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve meclis üyelerine teşekkür etti. KİGADER (KAYSERİ) –..

Kayseri Develi’de Yeniden Refah’tan Başkan Cabbar’a esnaf teşekkürü

Kayseri’de Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, pandemi döneminde sıkıntıda olan esnafa destek veren Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve meclis üyelerine teşekkür etti.

KİGADER (KAYSERİ) – Kayseri’nin Develi ilçesinde Mart ayı olağan meclis toplantısında COVID-19 salgınından etkilenen esnaflara yönelik ‘kira desteği’ kararı alan Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’a, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanlığı’ndan teşekkür ziyareti yapıldı.

Yeniden Refah Partisi Develi İlçe Başkanı Mahmut Kılınç, pandemi döneminde sıkıntıda olan kiracısı olan esnaflara kira desteği ve süre uzatımında bulunan Develi Belediye Meclisi’ne Belediye Başkanı Mehmet Cabbar nezdinde teşekkür etti. Develi’de vatandaşlar için yapılan doğrunun her zaman yanında olduklarını altını çizen Başkan Kılınç, “Yeniden Refah Partisi Develi Teşkilatı olarak doğrunun yanında yanlışın karşısında olmayı kendimize düstur edindik. Doğru yapan her kim olursa olsun takdir ediyor ve destek veriyoruz. Yanlış yapanın da karşısında dururuz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL