İGF Haber

Kayseri Kocasinan’da dinamik denetim

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKayseri’nin Kocasinan ilçesinde ‘Dinamik Denetim Modeli’ kapsamında denetimler gerçekleştirildi. KAYSERİ (İGFA) – Vatandaşların ve esnafların kurallara uyup uymadığını büyük bir titizlikle kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların..

Kayseri Kocasinan’da dinamik denetim

Kayseri’nin Kocasinan ilçesinde ‘Dinamik Denetim Modeli’ kapsamında denetimler gerçekleştirildi.

KAYSERİ (İGFA) – Vatandaşların ve esnafların kurallara uyup uymadığını büyük bir titizlikle kontrol eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların tedbirlere sıkı bir şekilde uymasının Koronavirüs ile mücadelede başarıya ulaşmayı hızlandıracağını söyledi.

Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay ve Kocasinan İlçe Emniyet Müdürü Osman Öztürk’ün de hazır bulunduğu denetimlerde Erciyesevler Mahallesi’nde Pazaryeri, Sahabiye ve Sivas Caddesi’nde faaliyet gösteren esnafları ziyaret eden denetim ekibi, esnaflara bereketli kazançlar dileyerek, maske, mesafe ve hijyen konularında uyarılarda bulundu.

Kocasinan Kaymakamı İlhan Abay, alınan tedbirler konusunda vatandaşların ve esnafların gösterdiği hassasiyete teşekkür etti.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL