İGF Haber

Kayseri Melikgazi’de Tınaztepe Aile Sağlığı Merkezi’nde çevre düzenlemesi başladı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKayseri’de Melikgazi Belediyesi, 6 ay gibi kısa bir sürede yapımını tamamladığı Ahmet-Selahattin Sarıalp Aile Sağlığı Merkezi’nin çevre düzenleme çalışmalarına başladı. KAYSERİ (İGFA) – Melikgazi ilçesinde çevre düzenlemesi, yeşil alan,..

Kayseri Melikgazi’de Tınaztepe Aile Sağlığı Merkezi’nde çevre düzenlemesi başladı

Kayseri’de Melikgazi Belediyesi, 6 ay gibi kısa bir sürede yapımını tamamladığı Ahmet-Selahattin Sarıalp Aile Sağlığı Merkezi’nin çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

KAYSERİ (İGFA) – Melikgazi ilçesinde çevre düzenlemesi, yeşil alan, parke ve bordür çalışmalarına devam eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, hayırsever Sarıalp ailesi ile Tınaztepe Mahallesi’nde yapımına başladığı Ahmet-Selahattin Sarıalp Aile Sağlığı Merkezi’ni 6 ayda tamamladı. Melikgazi’de bulunan eksikliklerinin giderilmesi ve vatandaşlarımızın daha modern, daha huzurlu ve daha rahat ortamlarda hizmet alabilmeleri için çaba sarf ettiklerini söyleyen Başkan Palancoğlu, “Ekiplerimiz yoğun bir çalışma gerçekleştiriyor. Sağlık merkezinin etrafında çevre düzenleme çalışması başladı. Burada oyun alanı, parke, bordur, peyzaj ve otopark çalışması yapılacak. Çalışmaların tamamlanması ile bu yeni sağlık merkezimizi de kısa sürede hizmete açacağız” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL