İGF Haber

Kayseri’de pastırma ve sucuk imalatçılarına tedbirli denetim

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKayseri’de pastırma ve sucuk imalatçılarının yoğun olarak bulunduğu Karpuzatan Bölgesini ziyaret eden denetim ekibi, maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulundu. KAYSERİ (İGFA) –  Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı..

Kayseri’de pastırma ve sucuk imalatçılarına tedbirli denetim

Kayseri’de pastırma ve sucuk imalatçılarının yoğun olarak bulunduğu Karpuzatan Bölgesini ziyaret eden denetim ekibi, maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarılarda bulundu.

KAYSERİ (İGFA) –  Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, Kayseri Ticaret Borsası (KTB) Başkanı Recep Bağlamış ile birlikte İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda valilerin yönetimi ve koordinasyonunda yapılan “Yeni kontrollü normalleşme süreci” denetimi yaptı.

Pastırma ve sucuk imalatçıların yoğun bulunduğu Karpuzatan’ı ziyaret eden başkanlar, imalathanelerde alınan önlemleri yerinde incelediler.

Kayseri’nin turuncu renkle yüksek risk grubunda yer aldığına dikkati çeken KTO Başkanı Ömer Gülsoy, salgında artışların devam ettiğini belirterek, toplumsal bilincin oluşması için denetimlerin süreceğini söyledi.  

KTB Başkanı Recep Bağlamış ise, yeni kontrollü normalleşme ile birlikte Karpuzatan’daki saha denetiminde maske, mesafe ve temizlik hatırlatması yaparak broşür ve maske dağıtımı gerçekleştirdiklerini kaydetti. Bağlamış, “Bu işin şakası yok, tedbirlere ve kurallara uyalım” dedi.          

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL