İGF Haber

Kestel Kaymakamı’ndan Bursa Kızılay’a nezaket ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarBursa’da Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya, Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz’a hassasiyetleri için teşekkür etti. BURSA (İGFA) – Türk Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Özcan Susmaz’ı ziyaretinde faaliyetler hakkında..

Kestel Kaymakamı’ndan Bursa Kızılay’a nezaket ziyareti

Bursa’da Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya, Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz’a hassasiyetleri için teşekkür etti.

BURSA (İGFA) – Türk Kızılay Bursa Şubesi Başkanı Özcan Susmaz’ı ziyaretinde faaliyetler hakkında bilgi alan Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya, Bursa’nın, Türk Kızılay için lokomotif bir şube olduğunu ifade etti.

Türkiye’ye örnek çalışmalar sürdüren Türk Kızılay Bursa’nın yardımlarını yakından takip ettiklerini belirten Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya, “Zor durumda olan ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Türk Kızılay’ın merhamet elini uzattığınızı biliyoruz. Bağışçılarınıza ve gönüllülere yürekten teşekkür ediyorum” dedi.  

Türk Kızılay Bursa Şube Başkanı Özcan Susmaz ise, ziyaretten dolayı Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya’na iyilik hareketine desteğinden ötürü teşekkür etti. Susmaz, bağışçılar ve gönüllülerin desteği ile Türk Kızılay Bursa’nın yardımları daha da büyüyerek devam edeceğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL