İGF Haber

Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Erkmen, kadın personelleri unutmadı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKilis Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erkmen, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyede ve konaklarda çalışan kadın personelleri ziyaret ederek hediyeler takdim etti. KİLİS (İGFA) – Kilis Belediyesi, 8 Mart Dünya..

Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Erkmen, kadın personelleri unutmadı

Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erkmen, Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla belediyede ve konaklarda çalışan kadın personelleri ziyaret ederek hediyeler takdim etti.

KİLİS (İGFA) – Kilis Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bu yıl da bünyesinde çalışan kadın personeli unutmadı. Başkan Yardımcısı Hüseyin Erkmen, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından hazırlanan çeşitli hediyeleri kadın personellere takdim etti. Belediye hizmet binasında ve konaklarda çalışan bayan personelleri
ziyaret eden Başkan Yardımcısı Erkmen, burada görev yapan kadın personellerin tek tek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken sohbet etmeyi de ihmal etmedi. Kilis Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erkmen, “Her kadın özeldir” anlayışıyla belediyede çalışan kadın personele gül ve hediye takdim ettiklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL