İGF Haber

Kilis Belediyesi’nden 8 Mart mesajı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlar8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, sevginin ne demek olduğunu öğreten tüm kadınların bu özel gününü kutladı. KİLİS (İGFA) – Kilis Belediye..

Kilis Belediyesi’nden 8 Mart mesajı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, sevginin ne demek olduğunu öğreten tüm kadınların bu özel gününü kutladı.

KİLİS (İGFA) – Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle mesaj yayınladı. Başkan Ramazan yayınladığı mesajında, hayatımızın her alanında varlıklarıyla onurlandıran, üreten ve değer katan bir toplumun temel taşları ile annelik vasıflarıyla şefkatin, eş olma vasıflarıyla ise sevginin ne demek olduğunu öğreten tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Toplumda kadınların çok özel bir konuma sahip olduğunu kaydeden Başkan Ramazan, mesajında, “Gösterdikleri fedakarlık ve vatanseverlik örneğiyle vatanımızın ve milletimizin istiklali ve istikbâli için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin ve gazilerimizin asalet timsali anneleri ile eşleri başta olmak üzere, tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL