İGF Haber

Kilis Belediyesi’nden TOKİ müjdesi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKilis Belediye Başkanı Servet Ramazan Kilis’te TOKİ tarafından 2 farklı bölgede yapımı devam konutlar ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. KİLİS (İGFA) – Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Vali Konağı’nın..

Kilis Belediyesi’nden TOKİ müjdesi

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan Kilis’te TOKİ tarafından 2 farklı bölgede yapımı devam konutlar ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

KİLİS (İGFA) – Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Vali Konağı’nın arka tarafına yapılacak olan ilk etap 170 adet toplu konutun inşaatında başlandığını anımsatarak, bir süredir teknik ve fiziki çalışmaları süren 2. Etap Toplu Konut Projesi’nde mutlu sona ulaştıklarını açıkladı.

Kilis’in gelişmesini, kalkınmasını ve vatandaşlarımızın refah seviyesinin yükselmesini önemsediklerini belirten Başkan Ramazan, “Söz verdiğimiz gibi ilimizde Resul Osman Dağı eteklerine yapılacak 515 konutun ihalesi 4 Mayıs’ta Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ)  tarafından yapılacak olup daireler 3+1 ve 2+1 şeklinde inşa edilecektir. İhale kapsamında ayrıca 1 adet cami ve 1 adet ticaret merkezi yer alırken. Bu proje ile birlikte 515 hemşehrimiz ev sahibi olacaktır” dedi.

Üçüncü etap projenin 250 konut olacak ve en kısa sürede ihale edileceğini kaydeden Başkan Ramazan, “AK Parti kadroları olarak sizlere vermiş olduğumuz her bir sözün takipçisi olmak ve en kısa sürede gerçekleştirmek boynumuzun borcudur. Bize olan güveninizi hiçbir zaman boşa çıkarmayacak ve memleketimizin kalkınması için her zaman yürekten çalışmaya devam edeceğiz. Şimdiden vatandaşlarımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL