İGF Haber

Kilis Gelecek Partisi’nden Elbeyli çıkarması

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarGelecek Partisi Kilis İl Başkanlığı Elbeyli ilçesinde esnaf ve vatandaşlara ziyarette bulundu. Halkın ve esnafın nabzını tutan Gelecek Partisi yönetimi vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.  KİLİS (İGFA) – Gelecek..

Kilis Gelecek Partisi’nden Elbeyli çıkarması

Gelecek Partisi Kilis İl Başkanlığı Elbeyli ilçesinde esnaf ve vatandaşlara ziyarette bulundu. Halkın ve esnafın nabzını tutan Gelecek Partisi yönetimi vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. 

KİLİS (İGFA) – Gelecek Partisi Kilis İl Başkanı Muhammed İlhan Koska, İl Koordinatörü Av. Arif Gedemenli ve yönetimi Elbeyli’de güzel karşılandı.

Koska, Elbeyli İlçe Başkanlığı’nın belirlenmesi için gerekli çalışmaları yapmak üzere Elbeyli İlçesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gelecek Partisi Kilis İl Başkanı Muhammed İlhan Koska, partinin ülkenin geleceğine sağlam kökleri ile tutunduğunu ve ‘biz buradayız’ dediğini dile getirdi. ‘Kurulamaz, teşkilatlanamaz’ diyenlere 1 Kasım’da yaptıkları büyük kongre ile cevabımızı verdiklerini söyleyen Koska, “Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde Türkiye’nin tüm kılcal damarlarına işlemiş, ülkenin neredeyse tüm illerinde ve ilçelerinde teşkilatlanmasını tamamlamış bir parti olma yolunda her geçen gün adım adım ilerliyoruz” dedi.

Koska ve beraberindeki heyet Elbeyli Merkez’de esnafla buluşarak hasbihal ettiler.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL