İGF Haber

Kilis Tarım ve Orman İl Müdürü Kökçüoğlu’ndan köpek barınağına ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKilis Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu, il Müdürlüğü yöneticileri ve veteriner hekimleri ile birlikte Kilis Belediyesi’ne ait köpek barınağını ziyaret etti.  KİLİS (İGFA) – Barınak görevlileri ile..

Kilis Tarım ve Orman İl Müdürü Kökçüoğlu’ndan köpek barınağına ziyaret

Kilis Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu, il Müdürlüğü yöneticileri ve veteriner hekimleri ile birlikte Kilis Belediyesi’ne ait köpek barınağını ziyaret etti. 

KİLİS (İGFA) – Barınak görevlileri ile bilgi alışverişinde bulunan ve barınaktaki köpekleri besleyen Kilis Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu; barınağın fiziki şartlarının ve can dostlar için sağladığı yaşam ortamının çok iyi olduğunu görmekten memnuniyet duyduğunu vurgularken, “Zaman zaman gördüğümüz ve duyduğumuz olumsuz davranışlara karşılık olarak biz insanların çevremize ve diğer canlıların yaşam hakkına duyduğumuz saygının bir göstergesi olan böyle hizmet ve gayretleri görmek hepimizi sevindiriyor. Çevremiz ve diğer canlılara gösterdiğimiz sevgi ve ilgi sayesinde dünyamız daha yaşanılabilir bir yer olacak. Bakınız zaten onlarda bu ilgi ve sevgiyi hak ediyor” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL