İGF Haber

Kilis Ziraat Odası: “Koronavirüssüz günlerimiz olsun”

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKilis Ziraat Odası (KİZO) Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Mehmet Ümit Deli, COVID-19 vaka sayılarında Kilis’in yüksek riskli bölgeden kırmızı kategoriye dayanması sonrasında çiftçileri ve vatandaşları uyararak, bu süreçte..

Kilis Ziraat Odası: “Koronavirüssüz günlerimiz olsun”

Kilis Ziraat Odası (KİZO) Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Mehmet Ümit Deli, COVID-19 vaka sayılarında Kilis’in yüksek riskli bölgeden kırmızı kategoriye dayanması sonrasında çiftçileri ve vatandaşları uyararak, bu süreçte maske, mesafe ve temizlik kuralına çok dikkat edilmesini istedi.

KİLİS (İGFA) – KİZO Genel Sekreteri Mehmet Ümit Deli, üretici çiftçi ve vatandaşları il genelinde artan vakalara karşı uyardı. Son verilere göre  81 il içinde COVID-19 vaka sayısı bakımından Kilis’in en riskli olan kırmızı grupta yer aldığına dikkati çeken Genel Sekreter Deli, “İlimiz merkezinde ve köylerimizde yaşayan sorumluluk sahibi bireyler olarak hep birlikte maske, mesafe, temizlik kurallarının yanı sıra, hayatın her alanını kapsayacak şekilde belirlenen tedbirlere azami riayet ederek, el ele verip en düşük risk grubu maviye odaklanmamız ve hayatı yeniden normale dönüştürmemiz gerekmektedir. Bu kapsamda tüm çiftçilerimizi ve vatandaşlarımızı en üst seviyede kurallara uymaya davet ediyorum. Haftamız Koronavirüssüz günlere vesile olsun inşallah” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL