İGF Haber

Kilis’e yapılacak TOKİ ve Millet Bahçesi hakkında görüşüldü

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş ile birlikte Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, il genelindeki TOKİ projeleri ile Millet Bahçesi’nin en kısa sürede..

Kilis’e yapılacak TOKİ ve Millet Bahçesi hakkında görüşüldü

AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş ile birlikte Ankara’da çeşitli temaslarda bulunan Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, il genelindeki TOKİ projeleri ile Millet Bahçesi’nin en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

KİLİS (İGFA) – Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, AK Parti Kilis İl Başkanı Av. Murat Karataş ile birlikte Ankara’da çeşitli temaslarda bulundu. Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, İl Başkanı Av. Murat Karataş ile birlikte TOKİ Proje Daire Başkanı Serhat Günkan’ı  makamında ziyaret ettiklerini söyledi. Başkan Ramazan, yapımına başlanan Tahtalı TOKİ ile Mayıs ayı içerisinde ihalesi yapılacak olan Deveciler TOKİ ve projelendirme çalışmalarında sona yaklaşılan Millet Bahçesi Projesi hakkında görüştüklerini kaydetti. Başkan Ramazan, tüm projelerin en kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacağını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL