İGF Haber

Kilis’te yeni tedbirler masaya yatırıldı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKilis’in COVID-19 risk haritasında çok riskli bölgeye dönüşmesi dolayısıyla yeni alınacak tedbirler masaya yatırıldı. KİLİS (İGFA) – Kilis Valisi Recep Soytürk, pandemi sürecinin değerlendirilmesiyle ilgili COVID-19 toplantısı yapıldı. Kurum..

Kilis’te yeni tedbirler masaya yatırıldı

Kilis’in COVID-19 risk haritasında çok riskli bölgeye dönüşmesi dolayısıyla yeni alınacak tedbirler masaya yatırıldı.

KİLİS (İGFA) – Kilis Valisi Recep Soytürk, pandemi sürecinin değerlendirilmesiyle ilgili COVID-19 toplantısı yapıldı. Kurum amirleri, meslek odaları ve STK Temsilcileriyle bir araya geldiği toplantıya, Kili Belediye Başkanı Servet Ramazan, İl Jandarma Komutanı Ersin Aslan, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, İl Müftüsü Abdurrahman Şahin, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hacı Mustafa Celkanlı, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Şevket Memiler, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sadullah Büyükköşker, OSB Başkanı Mahir Can, Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar katıldı.

Uzun süren toplantıda Kilis’in şuandaki durumu ve bu durumun nasıl düzeleceği konusu görüşüldü. Kilis’te vakaların çok fazla artış göstermesi dolayısıyla sıkı tedbirlerin alınması konusunda fikir birliğine varıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL