İGF Haber

Kırşehir Mucur’da ‘Ahi Çocuk’lar kitaplarına kavuştu

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKırşehir’in Mucur ilçesinde küçük yaşta ahilik kültürünü aşılamak üzere Kaymakamlık koordinesinde hayata geçen”Ahi Çocuk” projesi kapsamında hazırlanan kitaplar, 1 ve 2. sınıflardaki öğrencilere dağıtıldı. KIRŞEHİR (Kırşehir Kısa Haber)  Mucur..

Kırşehir Mucur’da ‘Ahi Çocuk’lar kitaplarına kavuştu

Kırşehir’in Mucur ilçesinde küçük yaşta ahilik kültürünü aşılamak üzere Kaymakamlık koordinesinde hayata geçen”Ahi Çocuk” projesi kapsamında hazırlanan kitaplar, 1 ve 2. sınıflardaki öğrencilere dağıtıldı.

KIRŞEHİR (Kırşehir Kısa Haber) 

Mucur Kaymakamlığı himayelerinde yıl boyunca uygulanmak üzere Ahiliğin evrensel değerlerini öğrencilere kazandırmak amacıyla “Ahi Çocuk” projesi kapsamında hazırlanan, 10 okuma ve 1 boyama kitabından oluşan “Ahi Baba İle Sencer” kitap seti ilçemizdeki 1 ve 2. sınıflarda okuyan öğrencilere dağıtıldı. Şehit Astsubay Sedat Mert Cumhuriyet İlkokulundaki dağıtım törenine katılan Kaymakam Faruk Erdem, miniklere kitaplarını hediye ederek bir süre sohbet etti. Proje ile alakalı öğretmenlerle de istişarede bulunan Kaymakam Erdem’e İlçe Milli Eğitim Müdürü Hayati Aktürk eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL