İGF Haber

KİYÜ’de Verileri Koruma Kanunu bilgilendirmesi

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKilis 7 Aralık Üniversitesi (KİYÜ), “6698 Sayılı Verileri Koruma Kanunu” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. KİLİS (İGFA) – Kilis 7 Aralık Üniversitesi (KİYÜ) Kütüphane ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “6698..

KİYÜ’de Verileri Koruma Kanunu bilgilendirmesi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi (KİYÜ), “6698 Sayılı Verileri Koruma Kanunu” bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi.

KİLİS (İGFA) – Kilis 7 Aralık Üniversitesi (KİYÜ) Kütüphane ve Kongre Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “6698 Sayılı Verileri Koruma Kanunu” bilgilendirme toplantısına Komisyon Başkanı Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Aldemir, kurum sorumlusu Rektör Danışmanı Doç. Dr. Memet Kule, Genel Sekreter Yardımcısı Orkun Aziz Döner, 7 Aralık Üniversitesi akademik ve idari birimlerindeki sorumlu personeller katıldı.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Aldemir, yürürlüğe giren yasa ve hükümler doğrultusunda kişisel verilerin korunması kanununun önemini vurgulayarak, bunun kurum, birim ve kişilere önemli sorumluluklar yüklediğini belirtti. Genel Sekreter Yardımcısı Orkun Aziz Döner’in sunumları ile birim yöneticileri, akademik ve idari birim sorumluları ve ilgili personelin eğitim semineri tamamlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL