Sağlık

Kızılay haftası ne zaman 2021? Kızılay haftası etkinlikleri devam ediyor!

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürk Kızılayı genel merkezi ve Türkiye genelinde tüm şubeleri tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanan bu haftada Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilere, gençlere ve kamuoyuna..

Kızılay haftası ne zaman 2021? Kızılay haftası etkinlikleri devam ediyor!

Türk Kızılayı genel merkezi ve Türkiye genelinde tüm şubeleri tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanan bu haftada Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilere, gençlere ve kamuoyuna anlatılarak, Türk Kızılayı’na ve faaliyetlerine yönelik farkındalık yaratılmaktadır.
Okullarda heyecanla kutlanan Kızılay Haftası bu yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile aynı güne denk gelmesiyle birlikte Kızılay Haftası ne zaman merak konusu oldu. Kızılay Haftası etkinlikleri devam ederken, işte Kızılay Haftası başlangıç ve bitiş tarihi hakkında bilgiler…
Türkiye genelinde çeşitli etkinliklerle kutlanan Kızılay Haftası etkinlikleri devam ediyor. Özellikle okullarda bilinçlendirme amaçlı yapılan etkinliklere katılmak isteyenler Kızılay Haftası ne zaman başladı, ne zaman bitiyor araştırmaları yapıyorlar. Peki Kızılay Haftası ne zaman 2021?

KIZILAY HAFTASI NE ZAMAN 2021?
29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan okullarda Kızılay haftası kutlanmaktadır.

Türk Kızılay’ı genel merkezi ve Türkiye genelinde tüm şubeleri tarafından çeşitli etkinliklerle kutlanan bu haftada Türk Kızılayı’nın kuruluş amacı ve yürüttüğü insani yardım faaliyetleri özellikle öğrencilere, gençlere ve kamuoyuna anlatılarak, Türk Kızılayı’na ve faaliyetlerine yönelik farkındalık yaratılmaktadır.
KIZILAY HAFTASI ETKİNLİKLERİ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL