İGF Haber

Kütahya’da Başkan Işık’tan Yedigöller’e ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda hızla devam eden çalışmaları yerinde inceledi. KÜTAHYA (İGFA) – Kütahya’yı daha yaşanabilir hale getirmek için projelendirilen Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda..

Kütahya’da Başkan Işık’tan Yedigöller’e ziyaret

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda hızla devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

KÜTAHYA (İGFA) – Kütahya’yı daha yaşanabilir hale getirmek için projelendirilen Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda başlayan çalışmalar hızla devam ediyor.

Yüklenici firma tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, projenin hayata geçirilmesiyle sosyal, kültürel ve sportif anlamda şehrimizin önemli bir ihtiyacını karşılayacaklarını söyledi.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nın Kütahya’nın yeni cazibe merkezi olacağını söyleyen Başkan Işık, projeyi 2023 yılı içerisinde hizmete almayı hedeflediklerini ifade etti.

Yedigöller Rekreasyon Alanı’nda; eğlence alanları, gezinti alanları, sportif alanlar, bisiklet parkurları, yürüme parkurları, restoran, kafeterya, çocuk köyü, kuş köyü, piknik alanları, olta balıkçılığı gibi ihtiyaç duyulan her türlü sosyal aktivitenin yapılabileceği alanlar olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL