İGF Haber

Malatya Doğanşehir’e Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılacak

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMalatya’da Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçeye kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapımı protokol imzaladı. MALATYA (İGFA)- Bir süre önce Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile..

Malatya Doğanşehir’e Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapılacak

Malatya’da Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçeye kazandırılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun yapımı protokol imzaladı.

MALATYA (İGFA)- Bir süre önce Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ile görüşen ve Doğanşehir’e Yarı Olimpik Yüzme Havuzu kazandırılacağının müjdesini veren Zelyurt, Ankara’da Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile görüşerek Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yapımı için protokol imzaladı.

Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, ilçede genç nüfusa ayrı bir önem verdiklerinin altını çizerken, “Gençler siz istediniz bizde yapıyoruz. İlçemize Yarı Olimpik Havuz kazandırıyoruz. İlçemize kazandırılan bu yatırım için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Kasapoğlu’na, Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’a, Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’e, Milletvekili Bülent Tüfenkçi’ye ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. 

Gençlerin yüzmek için Malatya’ya gitmekten ve özellikle tehlikeli olan Sürgü, Polat barajlarında ve kanallarda yüzerek, ölüm tehlikesinden kurtarmak istediklerini ifade eden Başkan Zelyurt, “Gençlerimiz yazın sıcağında yarı olimpik yüzme havuzunda serinleyecek” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL