İGF Haber

Malatya’da Arapgirli muhtarlardan Başkan Gürkan’a teşekkür ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMalatya’da Arapgir Muhtarlar Dernek Başkanı ve dernek üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. MALATYA (İGFA) – Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Arapgir Muhtarlar Dernek..

Malatya’da Arapgirli muhtarlardan Başkan Gürkan’a teşekkür ziyareti

Malatya’da Arapgir Muhtarlar Dernek Başkanı ve dernek üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti.

MALATYA (İGFA) – Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Arapgir Muhtarlar Dernek Başkanı ve dernek üyelerini makamında kabul etti. Arapgir ilçesine yapılan yatırım, hizmet ve yapılacak olan projelerle ilgili fikir alışverişinin yapıldığı görüşmede, dernek başkanı ve üyeler, Arapgir ilçesine yapılan yatırımlardan dolayı Başkan Gürkan’a teşekkür etti.

Arapgir Muhtarlar Derneği Başkan Turhan Onar yapılan hizmet ve yatırımlar sonrasında Arapgir’in çok büyük bir yükten kurtulduğunu ifade ederek, “Başkanımızı uygun olduğu bir zamanda Arapgir’e davet ettik. Sağ olsun kendileri en kısa zamanda Arapgir’e gelerek muhtar arkadaşlarımızla bir araya geleceğini söylediler. Muhtarlarımızın istek ve taleplerini dinlemek ve yapılan çalışmaları yerinde görmek için ilçemizi başkanımız ziyaret edecek. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

“SADECE ARAPGİR DEĞİL TÜM İLÇELERDE EKSİKLERİ GİDERİYORUZ”

Arapgir İlçesi’nin Malatya’nın kadim ilçelerinden biri olduğunu dile getiren Başkan Selahattin Gürkan ise, tarihi ve kültürel mirasın korunması noktasında da bölgede bulunan tabiat güzelliklerinin korunması noktasında ilçemizdeki vatandaşlara ve hemşerilere hizmet etme noktasında bütün birimlerle yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi. Özellikle kırsal kesimlerde yolların asfaltlama yapılmasıyla ilgili bu yıl için Mayıs ayının sonu ve Haziran ayının ilk haftası gibi asfaltlanmamış bütün yerleşim yerlerinin de asfaltlanması gerçekleştirileceğini kaydeden Başkan Gürkan, “Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Sadece bu çalışmamız Arapgir ile sınırlı değil. Malatya’nın 13 ilçesinde bu yılın sonunda Büyükşehir Belediyemizin uhdesinde olan asfaltsız hiçbir yerleşim birimimiz kalmayacak. Çalışmalarımızın yüzde 75’ini geçtiğimiz yıllarda tamamlamıştık. Bu yıl içerisinde geri kalan kısımları tamamlayacağız” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL