İGF Haber

Malatya’da Muhasebeciler Odası’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMalatya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Serdar Böke ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 1 – 7 Mart Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. MALATYA..

Malatya’da Muhasebeciler Odası’ndan Başkan Gürkan’a ziyaret

Malatya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Serdar Böke ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 1 – 7 Mart Muhasebeciler Haftası dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti.

MALATYA (İGFA) – Ülke genelinde 3568 Sayılı Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunuyla 1 – 7 Mart arası tarihlerinin Muhasebeciler Günü olarak kutlanması dolayısıyla SMMM Odası Başkanı Serdar Böke ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. 

Ziyarette açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcısı Nuh Boyraz,  muhasebenin toplumda farkındalığının artırılması noktasında kurumları ziyaret ettiklerini belirtti. Muhasebecilerin güçlü olmasıyla devletin ve milletin huzurunun yüksek olacağını söyleyen Başkan Selahattin Gürkan, “Muhasebeciler ne kadar güçlü olursa devletin ve milletin huzuru da o kadar yüksek seyreder” dedi. 

Malatya’da taze kan olma noktasında Serdar Böke SMMM Odası’nda yeni başkan olarak göreve başladığını belirten Başkan Gürkan, “Ne mutlu bir tablodur ki önceki dönem başkan olan Nuh Boyraz da, bu dönemde başkanlık görevinde bulunan Serdar Böke birlikte aynı yönetim içerisinde görevleri en güzel şekilde ifa ediyorlar. Meslek odaları ve STK’lar açısından bu durum önemli bir anekdottur. Bu durum takdire şayandır” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL