İGF Haber

Manisa için Ankara’da ‘Çevre’ci ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarAnkara’da bir dizi temaslarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti. MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü..

Manisa için Ankara’da ‘Çevre’ci ziyaret

Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u ziyaret etti.

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından şehre kazandırılması planlanan proje ve yatırımları takip etmek amacıyla Ankara ziyareti gerçekleştiren Başkan Cengiz Ergün, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’u da makamında ziyaret etti.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya’nın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Ergün, MASKİ Genel Müdürlüğü kanalıyla hazırladığımız projeleri detayları ile aktardı. Manisa için olumlu adımlar attıklarını kaydeden Başkan Ergün, şehrimizin geleceğini planlamaya devam ettiklerini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL