İGF Haber

Mardin Artuklu’dan Erdoğan’a destek

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarCumhurbaşkını Recep Tayyip Erdoğan’a karşı uluslararası düzeyde başlatılan karalama çalışmalarına karşı Mardin Merkez Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, sessiz kalmadı. MARDİN (İGFA) – Mardin’in Artuklu ilçesinde Belediye Başkanı Abdulkadir..

Mardin Artuklu’dan Erdoğan’a destek

Cumhurbaşkını Recep Tayyip Erdoğan’a karşı uluslararası düzeyde başlatılan karalama çalışmalarına karşı Mardin Merkez Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, sessiz kalmadı.

MARDİN (İGFA) – Mardin’in Artuklu ilçesinde Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yapılan karalama çalışmalarına tepkisini kentin belli noktalarında bulunan billboard reklam tabelalarına “Love Erdoğan” yazdırarak gösterdi.

Başkanı Tutaşı, sosyal medya hesaplarından da , “Artuklu’dan dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan’a selam olsun ve Bugün yine çok güzelsin Mardin” paylaşımları yaptı. Başkan Tutaşı açıklamasında, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Amerikalıların başı çektiği uluslararası düzeydeki karalama politikası karşı sessiz kalmadık. Cumhurbaşkanımıza karşı duyduğumuz sevgiyi bu şekilde dile getirdik. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile ne kadar övünsek azdır. Kendisi bir dünya lideridir” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL