İGF Haber

Mardin Büyükşehir logosunu arıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKadim şehir Mardin’in tarihi ve kültürel dokusunu yansıtacak Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin logosunu belirlemek için “Halk Oylaması” başlatıldı. Oylama, 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar sürecek. MARDİN (İGFA)..

Mardin Büyükşehir logosunu arıyor

Kadim şehir Mardin’in tarihi ve kültürel dokusunu yansıtacak Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin logosunu belirlemek için “Halk Oylaması” başlatıldı. Oylama, 17 Mart 2021 Çarşamba günü saat 17:00’a kadar sürecek.

MARDİN (İGFA) – Mardin Büyükşehir Belediyesi, medeniyetler beşiği, bin yıllardan beridir sosyal yaşamı ile örnek olmuş, dinlerin, dillerin ve kültürlerin bir arada kardeşçe yaşadığı kadim şehrimizin tarihini yansıtacak Büyükşehir Belediyesi’nin logosunu vatandaşlarımızın belirlemesi için “Halk Oylamasına” çıkıldı. http://anket.mardin.bel.tr/ internet adresinde yayınlanan 5 logo içerisinden beğendikleri logoyu tercih edebileceklerini belirten Belediye, oylamanın 17 Mart Çarşamba günü saat 17:00’a kadar devam edeceğini duyurdu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL