Sağlık

Mardin’de COVID-19 denetimleri sürüyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, kentte kafe, kıraathane, restoran ve şehirler arası toplu taşıma araçlarına yönelik denetimlerini sürdürüyor. MARDİN (İGFA) –Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili..

Mardin’de COVID-19 denetimleri sürüyor

Mardin Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, kentte kafe, kıraathane, restoran ve şehirler arası toplu taşıma araçlarına yönelik denetimlerini sürdürüyor.

MARDİN (İGFA) –Mardin Valisi ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, normalleşmenin ardından bir yandan sosyal medya hesabından vatandaşları sıklıkla uyarırken, diğer yandan da sahada ekiplerle denetimlerini sürdürüyor. Vatandaşların rehavete kapılmadan maske, mesafe ve temizlik kurallarına azami derecede dikkat etmesi konusunda uyaran Vali Demirtaş, “Unutulmamalıdır ki kontrollü normalleşme salgının bittiği anlamına gelmediğini salgın artış eğiliminin tekrar yükselmesi kazanımları kaybettirebilir. Zabıta Daire Başkanlığına bağlı ekiplerimiz İçişleri Bakanlığı genelgesi ile mavi kategoride yer alan kentimizde kafe, kıraathane, restoran ve şehirler arası toplu taşıma araçlarına yönelik denetim ve tebliğ işlemlerine devam ediyor” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL