İGF Haber

Mardin’de ‘dinamik denetim’ çalışması

TweetlePaylaşPaylaşPin0 Paylaşımlarİçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen ‘Dinamik Denetim Süreci’ konulu genelgesi kapsamında Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla Koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim yapıldı. MARDİN (İGFA) – Koronavirüs Risk Haritasına..

Mardin’de ‘dinamik denetim’ çalışması

İçişleri Bakanlığı tarafından 81 il valiliğine gönderilen ‘Dinamik Denetim Süreci’ konulu genelgesi kapsamında Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın katılımıyla Koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim yapıldı.

MARDİN (İGFA) – Koronavirüs Risk Haritasına göre düşük riskli iller arasında bulunan Mardin’de kontrollü normalleşme sürecinin başlamasının ardından Vali Mahmut Demirtaş, tarihi Birinci Cadde de denetimlerde bulundu. Yaklaşan turizm sezonu öncesinde elde edilen kazanımların devam etmesi için işletmecilere ve vatandaşlara maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatan Vali Demirtaş, denetimlerde esnaflarla normalleşme süreci konusunda bir süre sohbet etti.

Normalleşme sürecinde Mardin her ne kadar iyi bir durumda olsa dahil bu kazanımlarımızı geri kaybetmemek için esnafların ve vatandaşların daha duyarlı olması ve kurallara uyması konusunda tavsiyelerde bulunan Vali Demirtaş’a denetimlerde Vali Yardımcısı Birkan Tatlısöz, İl Emniyet Müdürü Vekili Muhittin İlker Emir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Halil Şen, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Saffet Yavuz eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL