İGF Haber

Mardin’de Ömerli heyetinden Vali Demirtaş’a teşekkür ziyareti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMardin’in Ömerli ilçesinde yapılan hizmetler için Kaymakam Abdullah Huzeyfe Çakmak’ın önderliğinde ilçe esnafından oluşan heyet, Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu. MARDİN (İGFA) – Mardin’de Ömerli Kaymakamı Abdullah Huzeyfe..

Mardin’de Ömerli heyetinden Vali Demirtaş’a teşekkür ziyareti

Mardin’in Ömerli ilçesinde yapılan hizmetler için Kaymakam Abdullah Huzeyfe Çakmak’ın önderliğinde ilçe esnafından oluşan heyet, Vali Mahmut Demirtaş’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

MARDİN (İGFA) – Mardin’de Ömerli Kaymakamı Abdullah Huzeyfe Çakmak, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ve esnaflarından oluşan heyet ilçede yapılan altyapı ve üstyapı hizmetlerinden dolayı Vali Demirtaş’ı ziyaret etti.  Özellikle doğalgaz, içme suyu ve kanalizasyon hizmetleri için memnuniyetlerini dile getiren heyet, semt pazar yeri için de Vali Demirtaş’tan talepte bulundu.

Gerçekleştirilen ziyaretten dolayı mutlu olduğunu söyleyen Vali Demirtaş, “Ömerli ilçemiz bizim için önemli bir ilçe. Her ilçemize hizmet götürdüğümüz gibi Ömerli ilçemize de ihtiyaç duyulan hizmetlerimizi hayata geçiriyoruz. Bizden hizmet talep eden herkese kapımız ardına kadar açık. El birliği ile çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi. Ömerli için önemli adımlar attıklarını kaydeden Vali Demirtaş, yapılan hizmetlerin vatandaşlara da hayırlı uğurlu olmasını diledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL