İGF Haber

Mardin’de sağlık çalışanları köy okullarını unutmadı

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarKoronavirüs salgını sebebiyle uzun süredir yüz yüze eğitime kapalı olan köy okullarına “Bir el de sen uzat” projesi kapsamında Mardin Devlet Hastanesi sağlık çalışanları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile..

Mardin’de sağlık çalışanları köy okullarını unutmadı

Koronavirüs salgını sebebiyle uzun süredir yüz yüze eğitime kapalı olan köy okullarına “Bir el de sen uzat” projesi kapsamında Mardin Devlet Hastanesi sağlık çalışanları, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte ziyaret etti.

MARDİN (İGFA) – Mardin’deki köy okulları ziyaretine İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Saffet Yavuz, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Polat, Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan, Mardin Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Alpay Tuncer ve sağlık çalışanları katıldı.

Pandemi ile mücadelenin sadece sağlık değil, eğitim alanında da ne kadar önemli olduğu vurgulandığını belirten İl Sağlık Müdürü Uzman Doktor Saffet Yavuz, yaptıkları ziyarette öğrencilere çeşitli hediyeler de dağıttıklarını söyledi. İhtiyaç sahibi öğrencilere gereken yardımlar yapıldığını kaydeden Yavuz,  başta Milli Eğitim Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi Başhekimi ve sağlık çalışanlarına uygulamadan dolayı teşekkür etti.

Daha sonra Kalite Yönetimi Direktörü Toprak Hamdi Güngör ve gönüllü sağlık çalışanları ile Artuklu ilçesi Konaklı Köyündeki ilkokula ziyaret edilerek öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL