İGF Haber

MASKİ daha hızlı hizmet için çalışıyor

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa halkına daha hızlı hizmet sunmak amacıyla kuruma kazandırılacak olan 1 adet Hidrolik Tertibatlı Kancalı Kaldırıcı Yükleyici (Hooklift) ve 3 adet lowbet iş makinesi taşıyıcı araçlarının..

MASKİ daha hızlı hizmet için çalışıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Manisa halkına daha hızlı hizmet sunmak amacıyla kuruma kazandırılacak olan 1 adet Hidrolik Tertibatlı Kancalı Kaldırıcı Yükleyici (Hooklift) ve 3 adet lowbet iş makinesi taşıyıcı araçlarının imalat aşamasında da takibini yapıyor.

MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki hizmetlerinin vatandaşlara daha hızlı ulaşabilmesi amacıyla ve oluşan arızalara müdahalede aksaklık yaşanmaması adına iş makinelerini bünyesine katmaya devam ediyor.

Bu kapsamda Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı tarafından idare bünyesindeki kepçelerin ilçelere hızlı sevki ve arızalara yapılan müdahalelerin azaltılması amacıyla kuruma kazandırılacak olan 1 adet Hidrolik Tertibatlı Kancalı Kaldırıcı Yükleyici (Hooklift) ve 3 adet lowbet iş makinesi taşıyıcı araçlarının yapım aşamasında kontrolleri gerçekleştirildi.

Daire Başkanlığından Şube Müdürü Serdar Akdeniz ve yetkili personel imalat işlerini yerinde takip etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL