Yazarlar

Merhaba…

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMerhaba sevgili sporseverler, sizlerle bu sayfada her hafta buluşup Futbolumuz için fikir alışverişinde bulunacağım için çok mutluyum. Bana bu imkanı sağlayan Mehmet Şengeldi Hocam’a şükranlarımı sunuyorum. Malumunuz Güncel Haber16..

Merhaba…

Merhaba sevgili sporseverler, sizlerle bu sayfada her hafta buluşup Futbolumuz için fikir alışverişinde bulunacağım için çok mutluyum. Bana bu imkanı sağlayan Mehmet Şengeldi Hocam’a şükranlarımı sunuyorum.

Malumunuz Güncel Haber16 kanalında, her perşembe 20.30’da ‘Kırılma Noktası’ programını hazırlayıp sunmaya çalışıyorum. Dostlar, sizlerle özellikle Gemlikspor’umuzdan ve Gemlik’te halkımızın spora ve futbola bakışını paylaşmak istiyorum.

Bu hafta Gemlikspor’la ilgili bilgilerle başlamak istiyorum. Geçen sezon 12 maçta Bölgesel Amatör Lig (BAL) hayali biten ve bu sezona iyi başlamayan, BAL’a çıkmak için gerekli hazırlığı yapmamış veya yapamamış Gemlikspor, bu sezon olağanüstü bir performans sergileyebilecek bir görünüm ortaya koymuyor bu haliyle.

Gemlikspor yöneticileri ve değerli kulüp başkanı Cumhur Aydın Beyefendi ile görüşmeler gerçekleştirdikten sonra hedef, proje ve gelinecek noktayı sizlerle paylaşacağım. Ayrıca Gemlik’te bulunan diğer 5 takımımızın yapmış oldukları faaliyetlerle ilgili de detaylı bilgiler aktaracağım.

Gemlik, yaklaşık 200 bin nüfusa sahip olan güzel bir ilçemiz. Ülkemizde sporun ve sporcunun daima yanında olacak olan ‘Kırılma Noktası’ programı olarak da daima kulüplerimizin yanındayız. Şu bir gerçek ki Gemlikspor bu ilçenin gözbebeği. Mehmet Şengeldi ve ekibinin özverili çalışmalarına rağmen henüz potansiyelini tam anlamıyla sahaya yansıtamadı. Gemlik olarak vereceğimiz destek kıymetli. İlçe protokolünden iş insanları ve esnafına kadar bu kıymetli esere sahip çıkmak boynumuzun borcu. Şimdi vakit kaybetmeden destek zamanı!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL