İGF Haber

Merkezefendi Belediyesi’nden ‘yeşil’ atılım

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarDenizli’ye bağlı Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çevreyi ve yeşili koruma kapsamında öğrenciler ile birlikte fidanları toprakla buluşturdu. DENİZLİ (İGFA) – Denizli’ye bağlı Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan ağaçlandırma çalışmaları..

Merkezefendi Belediyesi’nden ‘yeşil’ atılım

Denizli’ye bağlı Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, çevreyi ve yeşili koruma kapsamında öğrenciler ile birlikte fidanları toprakla buluşturdu.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli’ye bağlı Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan ağaçlandırma çalışmaları Eskihisar, Bahçelievler ve Yenişafak Mahallesi olmak üzere üç farklı bölgede gerçekleştirildi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri toplam 12 dekar alana fıstık çamı fidanları dikti. Etkinliğe Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Coşkun ve muhtarlar da katıldı. Diktiği fidanlara öğrencilerle birlikte can suyunu veren Başkan Doğan, daha yeşil bir Merkezefendi için çalıştıklarını söyledi.

İlçedeki tüm güzellikleri gelecek nesillere aktaracaklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Gençlerimizle ve çocuklarımızla birlikte bu fidanlar da büyüyecek. Ağaçlandırma çalışmalarımızı gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Göreve geldiğimiz tarihten itibaren Merkezefendimize birçok park kazandırarak ilçemizi yeşillendirdik” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL