İGF Haber

Milli takımdan ‘Poyrazın Kızları’na kamp daveti

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarTürkiye Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Mudanya Belediyespor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’ndan antrenör Merve Atak Yılmaz ile birlikte iki sporcusu, Genç Milli Kadın Hentbol Takımı kampına davet edildi…

Milli takımdan ‘Poyrazın Kızları’na kamp daveti

Türkiye Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde mücadele eden Mudanya Belediyespor Kulübü Kadın Hentbol Takımı’ndan antrenör Merve Atak Yılmaz ile birlikte iki sporcusu, Genç Milli Kadın Hentbol Takımı kampına davet edildi.

BURSA (İGFA) – Türkiye Hentbol Federasyonu, 2021 Dünya Şampiyonası Avrupa Elemeleri Play-Off müsabakalarına hazırlanan A Bayan ve Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Genç Milli Kadın Takımı, 14-20 Mart tarihlerinde Ankara’da THF Spor Kompleksinde ortaklaşa hazırlık kampı gerçekleştireceğini duyurdu.

Türkiye Hentbol Kadınlar 1. Ligi’nde Bursa’yı temsil eden Mudanya Belediyespor Kulübü’nden bir teknik ile iki sporcu, Genç Milli Kadın Hentbol Takımı’nın hazırlık kampı listesinde yayınlandı. Genç Milli Kadın Hentbol Takımı kampına davet alan Mudanya’dan antrenör Merve Atak Yılmaz ile 2004 doğumlu orta oyuncu kurucusu Ela Yıldız ve sol kanat oyuncusu Sude Çifçi, daha önceki yıllarda da milli takım kamplarına katılmış, Avrupa şampiyonası elemelerinde de Bursa’yı temsil etmişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL