İGF Haber

Muğla Seydikemer’de kadın esnaflara ziyaret

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarSeydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, odaya kayıtlı 210 kadın esnafın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı. MUĞLA (İGFA) – Karadere Mahallesi’nden Bekçilere, Söğütlüdere’den Arsa’ya kadar..

Muğla Seydikemer’de kadın esnaflara ziyaret

Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, odaya kayıtlı 210 kadın esnafın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

MUĞLA (İGFA) – Karadere Mahallesi’nden Bekçilere, Söğütlüdere’den Arsa’ya kadar geniş bir coğrafyada yer alan kadın üyeleri ziyaret eden Seydikemer Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Sağır, kadın üyeleri evlerinde ve işyerlerinde ziyaret etti. Pandemi dolayısıyla kurallarına uygun gerçekleşen ziyretlerde Başkan Sağır, kadın esnafların sorunlarını da dinledi. Oda Başkan Harun Sağır, kadınların her zaman başlarının tacı olduğunu belirterek, “Ailevi sorumluluklarının yanı sıra esnaflık da yapıyor olmaları yüklerini daha da arttırıyor. Bizler de her zaman olduğu gibi onarın yanın da olmaya gayret gösteriyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında göstermiş oldukları samimiyet ve misafirperverliklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL