İGF Haber

Muğla Yatağan’da içme suyu hattı çalışmaları

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarMuğla’nın Yatağan ilçesinde Atatürk ve Yeni Mahalle’de bulunan içme suyu hatlarını yenileme çalışmaları kapsamında abone bağlantı hatları da yenileniyor. MUĞLA (İGFA) – Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi..

Muğla Yatağan’da içme suyu hattı çalışmaları

Muğla’nın Yatağan ilçesinde Atatürk ve Yeni Mahalle’de bulunan içme suyu hatlarını yenileme çalışmaları kapsamında abone bağlantı hatları da yenileniyor.

MUĞLA (İGFA) – Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelindeki mahallelerde içme suyu hat çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda MUSKİ ekipleri, Yatağan’da Atatürk Mahallesi’nde içme suyu hattı yenileme çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar kapsamında, Atatürk Mahallesi’nde bulunan 215. ve 219. sokaklardaki içme suyu hatlarını yenilendi. Bölgedeki içme suyu hatlarının kullanım ömürlerini doldurmaları nedeniyle başlatılan yapılan yenileme çalışması sonucunda, daha modern hatlar vatandaşın hizmetine sunuldu. Ekipler ayrıca içme suyu hat yenilemesinin yanı sıra abone bağlantı hatları da yeniledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL