İGF Haber

Nevşehir Belediyesi’nden park çalışması

TweetlePaylaşPaylaşPin0 PaylaşımlarNevşehir Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bir süre önce yapımına başlanılan parkta çalışmalar tamamlandı. Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA) Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bir yandan mahallelerdeki..

Nevşehir Belediyesi’nden park çalışması

Nevşehir Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bir süre önce yapımına başlanılan parkta çalışmalar tamamlandı.

Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri bir yandan mahallelerdeki mevcut parkların bakım ve onarım çalışmalarını sürdürürken bir yandan da kente yeni parklar kazandırıyor. Belediye ekipleri bu kapsamda Fatih Sultan Mehmet Mahallesine yeni bir park daha kazandırdı.

Daha önce atık vaziyetteki, Ersular İlkokulu üzerindeki 5 bin 900 metre kare büyüklüğündeki bir alanda yapılan park içerisine çocuklar için çocuk oyun grupları ve mahalle sakinleri için kent mobilyaları yerleştirildi.

Yürüyüş yolları ile birlikte spor kondisyon aletlerinin de bulunduğu parka önümüzdeki aylarda basketbol ve futbol sahası da yapılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL